Bilyoner Arena yeni yıldızlarını arıyor

3 Ekim 2012 | Yorum (0) |

bilyoner logoBilyoner.com iddaa yazarlarının maç yorumlarının bulunduğu ve üyelerin iddaa tahminlerini paylaşıp, performanslarını takip edebildikleri bir Bilyoner.com platformu olan Bilyoner Arena, yepyeni bir uygulamaya ev sahipliği yapıyor.

Artık üyelerin son 1 ay içinde Bilyoner Arena’daki tahminleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda “en iyiler” listesinde yer alan ilk üç kişi, bir sonraki ay hazır kupon yayınlama ve yorum yapma hakkı kazanıyor.

Bilyoner Arena’nın Yıldızı olmak isteyen üyeler, başvuruda bulunarak yeni uygulamadaki yerlerini alabiliyor.

Bir Bilyoner.com platformu olan, iddaa yazarlarının maç yorumlarının bulunduğu, üyelerin tahminlerini paylaştığı ve performanslarını takip edebildikleri Bilyoner Arena, yıldızlarını seçeceği yeni bir uygulamaya imza atıyor. Uygulamaya göre, üyelerin son 1 ay içinde Bilyoner Arena üzerinde yaptıkları tahminler değerlendiriliyor ve “en iyiler” sıralamasında yer alan ilk üç kişi bir sonraki ay için hazır kupon yayınlama ve yorum yapma hakkına sahip oluyor. Yıldızların, hazır kupon ve yorumları bir ay boyunca günlük olarak yayımlanıyor. Ay sonunda ise Bilyoner Arena’nın Yıldızları yenileniyor.

Bilyoner Arena’nın Yıldızları arasında yer almak için başvuru sayfasında yer alan katılım butonuna tıklamak yeterli.

Kaynak: Bilyoner.com Basın Bülteni

Nesine.com para çekme hızında atağa geçti
Sportingbet'i William Hill ve Gaming VC ortaklaşa alabilir
Bookmark and Share

Etiketler: ,

Kategori: iddaa Bayileri

Yorum YapınYorumlarınıza resminizi eklemek için edinin: Gravatar.